5 Mayıs 2014 Pazartesi

11 nin mo iru! izleyin arkaaşlar


Şimdi size uzun zamandır izlerken en çok eğlendiğim dizi olan 11 nin mo iru! hakkında konuşucam. O kadar uzun zamandır ki Hana-kimi'den beri böyle bi şey izlememiştim. 9 bölüm olması sebebiyle hemen bitmesin diye ağırdan almaya çalıştım ama 2 günde bitti ne yazık ki.

Konusu; anne baba ve 8 çocuklarından oluşan kocaman bir ailemiz var. Kendi hallerinde, kıt kanaat geçinmeye çalışıyolar, ailenin en büyük çocuğu kendi kendine büyük sorumluluklar yüklemiş, hem okul hem part-time işte çalışıyo. Ama aile aslında 11 kişi. +1 olansa ailenin en küçük çocuğuna görünen sevimlimsi ruh. 
Konuya baktığımda aman bunların 2 yakası bir araya gelmez bunalırım diye düşünsem de, hiç öyle olmadı. Abzürük harika bi komedisi vardı. Özellikle gay konusunu baya bi işlemişler. Hatta aslında erkek sandıklarımız, erkek değilmiş kadınmış gibi olaylar da mevcut. Ha bunları toplumsal bilinçlenme ossun diye göstermiyolar tabi, direk bunlar üzerinden komedi yapmışlar.
Çocuklarının gay olduklarından şüphelendikleri kısımlar beni bitirdi:

Dizi boyu bu çocuk harcandı zaten. Ryuunosuke Kamiki'yi bi biricik dizim Bloody Monday'den bilirdim. Ama şu dizideki oyunculuğuyla listeme aldırdı adını. O mimikler flksdjflkdfj
Asıl favorim dizinini babası Tanabe Seiichi'ydi. Allam böyle bi şirinlik olamaz :') Ayrıca da dizinin seksisiydi ltfn. Normalde şöyle bir karizma olmasına rağmen:

Anne karakteri de, ekstradan aileye giren amca karakteri de harikaydı. Keşke gif, foto bolluğu olsa da paylaşsam ama yok. Bu dizinin de değerini bilememişiniz çok yazık....

Eğer abzürük bi komedi arıyosanız koşun gidin izleyin ha. Çok tatlı dizi. 9 bölümle kalmayıp daha da devam edebilirdi aslında ama..Ay şu an farkettim ki Malcolm in the Middle gibi aslında bu dizi lan eneee.. Neyse diceklerim bu kadar, bi openingi bile yok ortalıkta dizinin zaten, şunu koyup gidiyim bari:Hiç yorum yok :

Yorum Gönder